Šioje dalyje pateikiame brėžinius, schemas, susijusias su siūlomu produktu:                                              

1. Sklypo detalaus plano brėžinys                                                                                                                       

Sklypų brėžinys pdf formatu.

 

Inžinerinių tinklų brėžinys pdf formatu.

(Jei brėžiniai neatsidaro automatiškai, tada juos rekomenduoju išsisaugoti ir tada atsidaryti.)

Elektros transformatorinė bei centralizuoto vandens gręžinys bus įrengiami gretimame projekto iniciatoriaus sklype, šalia projektuojamo. Planuojamas įvažiavimas, elektros ir geriamojo vandens tiekimo trasos matosi brėžiniuose. Pagal sąlygas kiekviena sodyba turės įsirengti nuosavą biologinio nuotekų valymo sistemą ir išvalyto vandens kaupimo rezervuarą. (Pagal geologinius tyrimus, į gruntą didesnis vandens kiekis nesusigers, teks jį išlaistyti / išvežti.)

 

2. Iškarpa iš bendrojo Širvintų rajono plano.

Bendrasis planas png formatu.

Pagal šį planą sklypo 90 proc. patenka į geltonąją zoną, kas ir leido pradėti bei baigti detalųjį projektą. Šiuo metu ruošiamas Širvintų rajono kraštovaizdžio planas. Pagal jį teritorijose aplink siūlomus sklypus, jau nebus galima planuoti panašių gyvenviečių, t.y.  nebus vykdoma intensyvi gyvenviečių plėtra. Ir tai leis išsaugoti ramią, natūralią aplinką, kokia ji ir yra šiuo metu.

Vieta maps.lt žemėlapyje: (atsidaro naujame lange)   

                                                                                                    

3. Aplinkinių sklypų - kelių išdėstymo schemos:                

Aplinkinių sklypų išdėstymas 2012 m pdf formatu.

Aplinkinių sklypų išdėstymas 2009 m. pdf formatu.

Maršruto schema: Vilnius-> viadukas ties Maišiagala-> Senasis Širvintų kelias -> Medžiukai

Už Medžiukų privažiuojame T formos sankryžą. Nuo BIG-o parduotuvės iki šio taško - 26 km.

Toliau į sklypą galima atvykti "teoriškai"Smile  trimis variantais.   

Variantas-1. Sukame į dešinę, važiuojame iki pat Barskūnų, sukame į kairę ties parduotuve (link Šiaulių kaimo). Važiuojame apie 1 km. Nuo šio tvarkomo žvyrkelio iki sklypo ribos veda neblogas su gana aiškiomis ribomis lauko keliukas (600 m.). Kelio vieta daug maž matosi sklypų išdėstymo schemoje. Šiuo metu jis baigtas dengti susmulkintu statybiniu laužu ir žvyru. (Sutvarkyto kelio nuotrauka.)  Atstumas - ~5 km.

Pliusai - reikalauja mažiausiai investicijų.  Kelias buvo tvarkomas remiantis aplinkinių sklypų  geodeziniais planais.

Minusai - susidaro kokie papildomi (palyginus su kt. variantais) 4 km. Gerai dar , kad šiuo metu bent 3 kilometrai yra išasfaltuoti.

 

Variantas-2. Sukame į kairę, toliau prie vandens bokšto (~400 m) sukame į dešinę ir važiuojame per sodybos kiemą. Toliau žemyn ir tvenkinio damba.  Kylame į kitą šlaitą. Toliau tiesiai, iki posūkio (tarp dviejų miškelių) į dešinę. Toliau servitutiniu lauko keliu pasiekiame įvažiavimą į teritoriją. Atstumas - 2 km.

Pliusai - trumpiausias kelias.

Minusai - dalis kelio yra šalia dar tik projektuojamų sklypų, arba eina per vidurį sklypo. Yra 3 sunkiau pravažiuojamos vietos. Svarbiausia - tektų važinėti per sodybos kiemą.

 

Variantas-3. Sukame į dešinę, įvažiavus į Levaniškes (~450 m) sukame į kairę ir važiuojame lauko keliuku. Toliau žemyn ir damba, skiriančia du tvenkinius.  Kylame į kitą šlaitą. Toliau kelio vieta daug maž matosi pagal sklypų išdėstymo schemas. Atstumas - ~2.5 km.

Pliusai - gana arti ir nereikia važiuoti per kiemą. Gana aiškiai nusakoma kelio vieta, nes pakankamas kiekis sklypų turi geodezinius planus.

Minusai - reikia tvarkyti pakilimą kitame šlaite. Dalis suprojektuoto kelio niekada nebuvo naudojama pravažiavimui.

 

Copyright © A. N. 2012