Atnaujinta 2018.10.01 d.
 
Siūlome įsigyti 9 sklypus, kurių pagrindinė naudojimo paskirtis - vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų teritorijos (t.y. liaudiškai sakant - namų valda).
Žr. registro išrašą :  Sklypo Nr. 14 registro išrašo 1 lapas JPG formatu,       Sklypo Nr. 14 registro išrašo 2 lapas JPG formatu.
Plačiau apie sklypus - žr. "Sklypai". Aplinka - žr. "Panorama" (šioje nuotraukoje vaizdą galima priartinti / nutolinti ar apsukti ratu - 360 laipsnių).
Sklypų adresas:  Širvintų raj. Jauniūnų sen. Juodės km. Pušyno g. 2..18. (Tik lyginiai numeriai.)                  
Vieta geoportal.lt   žemėlapyje: (atsidaro naujame lange.) 
 
Sklypai tinka ir sodo nameliui, ir sodybai, ir gyvenamajam namui. Nes tai - labai graži, pakankamai nuošali, tinkama įvairiapusiam poilsiui vieta.
 
Pasirašant pirkimo sutartį, gretimame projekto iniciatoriaus sklype bus įtrauktas/numatytas servitutas pėsčiųjų takui iki Juodės I tvenkinio ir ~30x20 m zona palei pakrantę. (Priėjimo prie tvenkinio servituto brėžinys jpg formatu.)Todėl sklypelių savininkai galės laisvai prieiti prie tvenkinio pakrantės ir ja naudotis.  Atstumas iki tvenkinio : nuo  90 m. iki ~250 m.

Sklypų, kuriuose bus galimos statybos,  plotai,  įvairuoja ( 13 - 26 arų ). Nes dalį jų teritorijos užima natūralios sausminės-užliejamosios pievos ir tose dalyse statybos yra neleidžiamos. Dalis sklypų (6) turi galimybę išsikasti po tvenkinuką.

Gretimame sklype yra pasodintas jaunas pušynas-beržynas.

Prie sklypų ribos pastatyta transformatorinė ir elektra pratęsta iki tolimiausio (Nr. 14) sklypo. Kiti vartotojai galės teikti prašymus LESTO prisijungti prie pratęstos linijos, sumokėdami nustatytą mokestį tik už KW.

Prie sklypų ribos iškastas šulinys. PradžiaiSmile.

Sklypus galima pirkti ir išsimokėtinai.

Trumpiausias atstumas nuo BIG-o parduotuvės Vilniuje iki sklypo ribos - 28 km. Vasarą tinkamas. Važiuojant pro Barskūnus, (prisideda ~4 km asfaltu ir žvyrkeliu) į sklypą atveda geresnis lauko kelias. Šiuo metu jis baigtas dengti susmulkintu statybiniu laužu ir žvyru.  (Sutvarkyto kelio nuotrauka.)
 
Kaip pasiekti : Nuo "BIG" centro Vilniuje - 17 km autostrada iki posūkio į Maišiagalą, toliau - senuoju Širvintų keliu, 12 km. asfaltu iki Barskūnų. Nuo Barskūnų parduotuvės sukame į kairę link Šiaulių kaimo. Už ~1 km žvyrkelio sukame į kairę, į sutvarkytą lauko kelią ir važiuojame juo ~600 m .

Copyright © A. N. 2012